Czym charakteryzuje się nowoczesna latarka Fenix hm65r?

latarka fenix hm65r

Znalezienie porządnej latarki turystycznej nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto dowiedzieć się na które elementy zwrócić szczególną uwagę. Jak łatwo się domyślić najbezpieczniejszym wyborem jest markowy sprzęt, który swoją funkcjonalnością znacząco przewyższa chińskie latarki.

Zasięg ma znaczenie

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę oczywiście na to , jaki zasięg oferuje latarka. Tylko dzięki odpowiedniemu zasięgowi będzie można szybko zauważyć wszelkie trudności na trasie i niebezpieczeństwa, które czyhają w oddali. Godna uwagi jest między innymi rewelacyjna latarka Fenix hm65r, która wyróżnia się strefą roboczą do 140 metrów. Jest to bardzo dobry wynik zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne latarki w tym samym przedziale cenowym. Dużym atutem latarki Fenix hm65r jest również to, że dzięki niej można uniknąć oślepiającego blasku na dość bliskim dystansie. Firma Fenix korzysta z zaawansowanych emiterów, które skutecznie rozpraszają optykę. Latarka dostępna jest w sklepie internetowym Hobby4Men.

latarka fenix hm65r

Niezawodna i stabilna konstrukcja

Oryginalna latarka Fenix hm65r wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dlatego też jest to inwestycja na lata, która na pewno szybko się zwróci. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi wbudowane zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma ryzyka awarii przy omyłkowej instalacji ogniw w nieodpowiedniej pozycji. Dla wielu użytkowników dużym atutem może okazać się również elegancki design. Cały korpus latarki Fenix hm65r wykonany jest zgodnie z normami IP68, dzięki czemu można liczyć na ochronę przed deszczem i kłopotliwym pyłem.