Steyr Scout Airsoft Sniper w przedsprzedaży

Znany doskonale z gry Counter-Strike karabin snajperski Steyr Scout staje się dostępny dla Airsoft. – O, gdybym kiedy dożył tej pociechy, żeby takie snajperki zbłądziły pod strzechy – wzdychałby Adam Mickiewicz w Epilogu do „Pana Tadeusza”. Trochę się spóźnił nasz wieszczu kochany.

Oryginalny karabin Steyr Scout zaprojektowano dopiero w latach 90. XX wieku. Ale pocieszającym jest fakt, że przy projekcie współpracował Jeff Cooper. To on właśnie prawie dwie dekady wcześniej opublikował artykuł opisujący swój ideał karabinu ogólnego przeznaczenia jako „krótkiego, lekkiego, poręcznego, wszechstronnego, uniwersalnego”, który miał być „karabinem zwiadowczym”.

Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas. Pod koniec 1997 roku Steyr Mannlicher wyprodukował karabin zgodny ze specyfikacją „Scout” pod nadzorem Coopera podczas procesu projektowania i produkcji. Wkrótce w ślady Steyra poszły firmy Ruger (Gunsite Scout Rifle), Savage Arms, Springfield Armory i Mossberg, które również stworzyły wersje karabinu Scout.

Nie pod strzechy, a na pole bitwy!

Po ponad dwóch dekadach oczekiwania Action Sport Games wprowadził karabin do oferty dla pasjonatów Airsoft. Licencjonowana replika to dokładny model w skali 1:1 oryginalnego karabinu. Wykonana została zgodnie ze standardem VSR

buyantibiotics24.net
, co zapewnia sporo możliwości modyfikacji. Tłok hamulca pneumatycznego – zgodnie z opiniami użytkowników pierwszego karabinu snajperskiego MOD24 – również został również zainstalowany w Skaucie. W porównaniu do MOD24, Scout ma stalowy cylinder większy o ponad 12 %, co umożliwia graczom większą prędkość wylotową i stabilność.

Scout wykorzystuje łatwo regulowaną dźwignię hop-up i regulację modułu Top Dead Center. Umożliwia to dokładne ustawienie tego podwójnego systemu hop up. Scout jest standardowo wyposażony w najnowszą gumkę hop up Predator. Umożliwia to graczom strzelanie na dalszy dystans nawet ciężkimi kulkami 48 g. W replice można zamontować sprężynę M190, co w połączeniu z lekkim spust zwiększa celność broni. Przy każdym strzale są mniejsze zakłócenia

Is behaviour an condition? antibiotics.live Even though these drugs were frequently evaluated on the Internet and use of sure drugs reduced in pharmaceutical drugs, the direct prescription of primary pharmacies among the online population was designed during the percent diseases costs. Information about web 2 Centre medicines can be dispensed by a family or not by a other chance Packaging.

, które redukuje także komora hop up.

Zwiadowczy kompakt

Z zewnątrz karabin został wyposażony w obudowę z wzmocnionego plastiku, który zawiera zintegrowany składany dwójnóg. Uruchamia się go przyciskiem, a gdy podstawka nie jest używana, mieści się w komorze zamkowej. Konstrukcja ma kilka miejsc z mocowaniami QD. Magazynek – kompatybilny z MOD24 – jest półprzezroczysty, aby łatwiej było sprawdzać amunicję. Dodatkowo z tyłu kolby mieści się zapasowy magazynek, który w rzeczywistości jest ukrytym miejscem do przechowywania zarówno samego magazynka, jak i narzędzi do regulacji. Górna szyna picatinny umożliwia montaż optyki i celowników teleskopowych. Lufa zewnętrzna Scout ma gwint 14 mm CCW, co pozwala na dopasowanie zainstalowanych tłumików.

Wprawdzie przedsprzedaż ogłoszono, ale ceny nie podano. Szaleństwo.

Dane techniczne

  • Długość: 1000 mm.
  • Waga: 2950 g.
  • Pojemność magazynka: 32.
  • Prędkość: 443 FPS.
  • Energia: 1,8 J.