ASG – czyli spełnione marzenie młodzieńca

Młodzi chłopcy często bawią się pistoletami na kulki. Jednak zwykłe strzelanie do celu tanią repliką, która ledwo wypluwała kulki – jest niezadowalające dla większości. Natomiast gdy już młodzieńcy nabiorą trochę lat, widnieje przed nimi możliwość udania się na strzelankę ASG. Jak jest różnica między doświadczeniami młodych lat od przygód dostępnych później?

Replika

Najważniejsza jest sama broń na kulki (https://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoobrona_Bron-na-kule-gumowe-502.html), która znacznie różni się od tanich replik sprzedawanych np. na jarmarkach. Moc repliki jest całkiem inna. Porządna broń będzie miotała kulkami na odległość 30-60 metrów przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa (by mimo tej mocy nadawała się do strzelania między ludźmi).

Strzelanki

W młodzieńczych latach można było marzyć o tym, by postrzelać do innych. Będąc starszym, można bezproblemowo to robić na strzelankach airsoftowych. Nie jest to nudne strzelanie do celu tylko pełna emocji, akcji, zażarta walka z przeciwnikami. Koniecznie warto tego spróbować!

Arsenał

Będąc młodym, nie ma większej możliwości, aby zakupić porządną replikę ASG. Natomiast osoba starsza ma przed sobą ogromny wybór wszelakich broni na kulki. Pistolety, rewolwery, strzelby, karabiny… wszystko, czego tylko dusza zapragnie! Mało tego do wyboru są repliki ładowane ręcznie, elektryczne czy na gaz.

Jak wygląda „dorosłe” ASG?

Będąc starszym, ma się większe możliwości, niż miało to miejsce wcześniej. Mamy dostęp do wszelakich replik o dużym zasięgu. Możemy wybrać się na strzelaninę i doskonale się bawić z innymi ludźmi, a nie tkwić w jednym miejscu zanudzając się strzelaniem do nieruchomej puszki.

Dodaj komentarz